Rozpoczęcie sezonu wake 2015

No i stało się! Jeszcze niedawno żyliśmy śniegiem i sportami zimowymi, a teraz już lato na maksa. Najwyższa pora rozpocząć przygodę ze sportami wodnymi w roku 2015!

W ten weekend miałam okazję popływać na desce, pierwszy raz w tym roku! Wake For Friends, organizowało dni otwarte, w ramach których udostępniali wyciąg i sprzęt całkowicie bezpłatnie. Kto pierwszy ten lepszy, więc rezerwacje szybko się zapełniły. Traf chciał, że w niedzielę spadł lekki deszczyk i z doświadczenia wiem, że jest to argument, żeby zrezygnować z wyprawy na wakepark. Zatem niewiele myśląc, bez wcześniejszej rezerwacji ruszyliśmy w stronę Grodziska Mazowieckiego. Na szczęście nie pomyliłam się i udało mi się wejść na wodę, bo kilka miejsc się zwolniło.

Okazało się, że nie zapomniałam wszystkiego, czego nauczyłam się w zeszłym roku. Najlepiej czułam się na sliderze, który był dla mnie bardzo łaskawy jak na pierwszą sesję w tym roku. Nie próbowałam jeszcze wszystkich trików, których uczyłam się w zeszłym roku, ale spokojnie, wszystko przede mną! Czuję, że to będzie dobry sezon 🙂

A poniżej zapraszam Was na fotorelację z niedzielnego pływania.

 

3